Εύρος τιμής

0 - 50 (49)
50 - 100 (0)
100 - 200 (0)
200 - 400 (0)
400 - 800 (0)
800 - 1600 (0)
1600 - 3200 (0)
3200 - 6400 (0)
6400 - 12800 (0)
12800 - 25600 (0)

FIBER

Προβολή 1–15 από 49 Αποτελέσματα

DIGITUS LWL LC-LC CUPPLING MM
1,52 €

Διαθέσιμο σε 7 με 10 εργάσιμες

Αγορά
DIGITUS F/O STRAIN RELIEF

DIGITUS F/O STRAIN RELIEF

DN-96102

SUITABLE FOR 12 FIBERS IN SPLICE CASSETTE

2,10 €

Διαθέσιμο σε 2 με 3 εργάσιμες

Αγορά
EFB COUPLER SC DUPLEX SINGLEMODE
3,06 €

Διαθέσιμο σε 2 με 3 εργάσιμες

Αγορά
ROLINE F/O SC-SC 5M 62.5/125
4,51 €

Διαθέσιμο σε 2 με 3 εργάσιμες

Αγορά
DIGITUS F/O ST-SC 1M 50/125

DIGITUS F/O ST-SC 1M 50/125

DK-2512-01

DUPLEX CABLE - LSOH - CONNECTOR WITH CERAMIC FERRULE - CABLE DIAMETER 3MM - SINGLE PACKED WITH TEST-REPORT - CONNECTOR 1: ST - CONNECTOR 2: SC - CABLE TYPE: I-VH 2G50/125? - FIBER CLASS: OM3 - MODE: MULTIMODE - COLOR CABLE: ORANGE - BOOT: TWO-COLOR - FIBER DIAMETER: 50/125? - LENGTH: 1M - PACKAGING: DIGITUS POLYBAG

5,85 €

Διαθέσιμο σε 7 με 10 εργάσιμες

Αγορά
DIGITUS F/O LC-SC 1M 50/125
5,85 €

Διαθέσιμο σε 7 με 10 εργάσιμες

Αγορά
DIGITUS F/O SC-SC 1M 9/125 SINGLEMODE
6,14 €

Διαθέσιμο σε 7 με 10 εργάσιμες

Αγορά
DIGITUS F/O LC-ST 2M 50/125
6,22 €

Διαθέσιμο σε 7 με 10 εργάσιμες

Αγορά
DIGITUS F/O LC-SC 2M 50/125
6,22 €

Διαθέσιμο σε 7 με 10 εργάσιμες

Αγορά
DIGITUS F/O LC-SC 3M 9/125 SINGLEMODE
6,53 €

Διαθέσιμο σε 7 με 10 εργάσιμες

Αγορά
DIGITUS F/O SC-SC 2M 9/125 SINGLEMODE
6,80 €

Διαθέσιμο σε 7 με 10 εργάσιμες

Αγορά
DIGITUS F/O LC-ST 3M 9/125 SINGLEMODE

DIGITUS F/O LC-ST 3M 9/125 SINGLEMODE

DK-2931-03

DIGITUS FIBER OPTIC PATCH CORD, LC TO ST, SINGLEMODE 09/125 ?, DUPLEX LENGTH 3M

6,82 €

Διαθέσιμο σε 7 με 10 εργάσιμες

Αγορά
DIGITUS F/O SC-SC 10M OM3
6,88 €

Διαθέσιμο σε 7 με 10 εργάσιμες

Αγορά
DIGITUS LWL LC-ST MULTI OM3 3M
6,88 €

Διαθέσιμο σε 7 με 10 εργάσιμες

Αγορά
DIGITUS F/O LC-SC 3M 50/125 OM3
6,88 €

Διαθέσιμο σε 7 με 10 εργάσιμες

Αγορά

Προβολή 1–15 από 49 Αποτελέσματα